Gülsevim Kılınç | Proje Detayları

Gülsevim Kılınç

  • Konum : Muğla
  • Konut Tipleri ;
    2+1 Daireler
    3+1 Dubleks Daireler
  • Proje Tahmini Bitiş Tarihi : 2017

İnşaat Süreci

Image 2 İnşaat Sürecini Görüntüleyin

Proje Hakkında

Marmaris Yapı sizlere kolay yaşamın anahtarını getiriyor. Muğla’nın yeni yaşam alanı olan Karamehmet Mahallesi’nin her açıdan en avantajlı noktasında konumlanmış olan Gülsevim Kılınç Aapartmanı; Marmaris Yapı'nın diğer tüm projelerinde olduğu gibi üst segment yapı malzemeleri kullanılarak hazırlanmaktadır.

Okul, sağlık ocağı, sosyal alan, tenis kortu gibi yürüme uzaklığındaki bina çevresindeki çift taraflı yol sayesinde 4 mevsim ferah bir yaşam sunuyor. Bölgeyi çevreleyen çam ormanları bir yandan görsel keyif verirken, diğer yandan da sağlıklı nefes almanıza yardımcı oluyor.

“Kolay Yaşam” ı keşfetmek için kahve içmeye bekliyoruz.


Kapalı ve Açık Otoparkı mevcut
Gülsevim Kılınç Apartmanı’nın çevre yoluna bağlantısı sayesinde Menteşe ilçesinin her yanına, aynı zamanda komşu il ve ilçelere ulaşım da çok kolay!  Yerden Isıtmalı, Asansörü, doğalgazıyla, bahçe düzenlemesiyle, internet altyapısındaki fiber bağlantısıyla “4x4” yaşamak isteyenlerin zevkine göre toplam 12 daire satışa sunuldu.

Proje detayları hakkında daha ayrıntılı bilgiye dilerseniz ofisimize uğrayarak veya 0 252 412 7284 arayarak ya da buradan mesaj göndererek erişebilirsiniz. 

Toplam 14 Daire Kapalı ve Açık Otoparkı mevcut Bahçe Düzenlemesi
Üst segment yapı malzemeleri Avantajlı Konum Geniş Balkonlar

Kat Planları