Sky Residence | Proje Detayları

Sky Residence

  • Konum : Marmaris Merkez
  • Konut Tipleri ;
    1+1, 2+1, 3+1 Daireler
    Penthouse Daireler
    İşyerleri
  • Proje Tahmini Bitiş Tarihi : Tamamlandı

Dairelerden Görünüm

Image 2 Resimleri Görüntüleyin

Proje Hakkında

Marmaris'te deniz kenarında ayrıcalıklı bir yaşam...
Marmaris Yapı ''Sky Residence'' projesi ile bir ilke daha imza atarak,yerel inşaat sektöründe öncülüğünü korumaya devam ediyor. Marmaris'in ilk penthouse daireli residence projesi Sky Residence, yeşil ve mavinin buluştuğu cennet Marmaris'te ayrıcalıklı ve seçkin bir hayat tarzı sunuyor.

Marmaris'te Satılık Lüx Daireler ve Penthouse
Marmaris merkezinde, Atatürk caddesi üzerinde yer alan ''Sky Residence'', muhteşem deniz manzarasına hakim konumuyla dikkat çekiyor. Projede iki adet penthouse daire, 226 m2 ile 411m2 arasında ve 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 17 adet lüks daire ise 1+1 / 2+1 /ve 3+1 olarak 80m2 -184m2 arasında değişiyor. Bulundugu lokasyon itibarıyle, güçlü bir yatırım imkanı da sunan projenin giriş katında ise 121m2 ile 176,5 m2 arasında değişen dört adet iş yeri bulunuyor.

Kaliteli yaşam ve iyi bir yatırımı tercih edenler için;
Kaliteden ödün verilmeyen proje, aynı zamanda iyi bir yatırım imkanı da sunuyor.Proje özellikleri, iç ve dış mekanlarda kullanılan yapı malzemeleri ve ekipmanlar üst segment markalarından oluşuyor. Resepsiyon, kapalı otopark, 7/24 kameralı güvenlik sistemi bulunan Sky Residence projesi akıllı ev sistemi ile donatılmıştır. 
Akıllı Ev Teknolojisi  Asansör Alarm Sistemi
Üst segment yapı malzemeleri Avantajlı Konum Geniş Balkonlar
Denize Sıfıt Konum Jeneratör Çatı Sistemleri 
Otomatik Panjur Sistemi Laminant Parke Ankastre Mutfak Ürünler

Kat Planları