Beyazz Residence | Proje Detayları

Beyazz Residence

  • Konum : Muğla / Menteşe / Orhaniye Mahallesi
  • Konut Tipleri ;
    2+1 ve 3+1 Flat Daireler
    2+1 ve 3+1 Penthouse Daireler

İnşaat Süreci

Beyazz
 Residence
Proje Sürecini Görüntüleyin

Proje Hakkında

"Beyazz Residence" projemiz, 2015 yılında hayata geçirdiğimiz Yeşil Residence projemizin yan parselinde yer almaktadır. 15.230 metrekare alan içerisinde, çevresindeki parklar ve çam ormanları ile ayrıcalıklı bir yaşam sunan Beyazz Residence, aynı zamanda şehir merkezine ve alışveriş merkezlerine yakın konumuyla avantaj sağlamaktadır. Muğla'da şehir merkezi ile içi içe olan Karabağlar Yaylası yolu üzerinde olan Beyazz Residence, sosyal mesafeyi koruyarak yayla havasını hissedebileceğiniz seçkin bir yaşam alanı sunmaktadır.

Hayallerinizden ilham alarak tasarladığımız, doğa ve lüks kavramlarını bir arada sunduğumuz "Beyazz Residence" projemizde, 9 blokta 2+1, 3+1 flat daireler ve 2+1, 3+1 penthouse dairelerden oluşan 162 adet bağımsız bölüm ve aileniz ile birlikte kaliteli zaman geçirebileceğiniz sosyal alanlar bulunmaktadır.

Kaliteden ödün verilmeyen Beyazz Residence projemizde, son inşaat teknolojilerinden faydalanılarak ve en son deprem mevzuatına uygun şekilde inşa edilmektedir.
Beyazz Residence iç ve dış yapı malzemeleri ve ekipmanları üst segmentte yer alan markalardan oluşmaktadır.

Marmaris Yapı kalitesi ve güvencesiyle inşa süreci devam eden Beyazz Residence, hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 0252 412 72 84 ve 0533 258 64 25 numaralı telefonlarımızı arayabilir ya da internet sitemizden bize mesaj yazabilirsiniz.
2 Adet Yüzme Havuzu Peyzaj Düzenleme
Kafe ve Sosyal Alanlar Plaka Tanıma Sistemli Kapalı Otopark
Yerden Isıtma Üst segment yapı malzemeleri
Her Katta Çöp Atma Sistemi Geniş Balkon ve Teraslar