Pearl of Marmaris | Proje Detayları

Pearl of Marmaris

  • Konum : Kemeraltı Mahallesi
  • Konut Tipleri ;
    2+1 / 3+1 Daireler / 3+1 Dublexler
    3+1 / 4 +1 Tripleks Daireler

İnşaat Süreci

Image 2 İnşaat Sürecini Görüntüleyin

Proje Hakkında

“Pearl of Marmaris” Marmaris Yapı güvencesiyle, ilçemizin en gözde konut bölgelerinden şehir merkezinde (İnci Kavşağı’nda) inşa edilecek. “Pearl of Marmaris” diğer tüm projelerimizde olduğu gibi üst segment malzemeleri kullanılarak hazırlanacak. Hem şehrin içinde, hem de doğa ile komşu olan özel konumunu şehrin sosyal alanlarına birkaç dakikada ulaşma imkanı sunarak, daha da cazip hale getirecek.

Projemiz; A ve B Blok olmak üzere 28 konuttan oluşmaktadır;
A Blokta; 4 adet 4+1 trıplex, 4 adet 2+1 düz kapalı ve açık mutfak, 2 adet 3+1 düz açık mutfak
B Blokta; 6 adet 2+1 düz kapalı ve açık mutfak, 12 adet 3+1 dubleks kapalı ve açık mutfak bulunmaktadır.

Pearl of Marmaris’le ailenizle ve sevdiklerinizle gün boyu keyifli vakit geçirmeniz için herşey düşünüldü. Estetik ve geniş peyzaj alanlarının yanı sıra, havuzla birlikte trafik yoğunluğunu ortadan kaldırmak ve huzuru sağlamak adına “otoparkımız” yer almaktadır.

Ulaşım açısından çok avantajlı bir konuma sahip olan projemiz, Marmaris’in dünyaca ünlü Mavi Bayraklı Plajına ve Uzun-Kısayalı Sahil Yürüyüş Yoluna çok yakın bir mesafede yer alacak.

Kalite ve konforu bir arada sunacak olan Pearl of Marmaris’le Marmaris’te olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayabilir, en kazançlı yatırımlardan birini yaparak, sevdiklerinize ve ailenize güzel bir yaşam hediye edebilirsiniz.

Yeni Projemiz Pearl of Marmaris hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz O 252 412 72 84 ve 0533 258 64 25 numaralı telefonlarımızı arayabilir ya da buraya tıklayarak bize mesaj atabilirsiniz.

Marmaris Yapı Ailesi