Beren Apartmanı | Proje Detayları

Beren Apartmanı

  • Konum : Armutalan Mahallesi
  • Konut Tipleri : 2+1 Daireler
    4+1 Dubleks Daireler

İnşaat Süreci

Image 2 İnşaat Sürecini Görüntüleyin

Proje Hakkında

Marmaris Yapı kalitesi ve güvencesiyle inşa edilen Beren Apartmanı, Armutalan Mahallesi'nde yer almaktadır. Beren Apartmanı, Uzunyalı sahiline yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde, Marmaris'in ana ulaşım yollarından biri olan Cumhuriyet Caddesi'ne ise sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Yakın çevresinde alışveriş merkezi, süpermarket, banka, gibi günlük ihtiyaçlar için gerekli olan birçok işyeri bulunmaktadır.

Ulaşımın otomobil, bisiklet ve toplu taşıma araçlan ile çok kolay olduğu, otopark sıkıntısının bulunmadır sokakta, hem şehrin olanaklarına birkaç dakikada ulaşma şansı yakalayabilir, hem de binanın sakin konumu nedeniyle şehrin gürültüsünden uzak bir evde yaşama imkanı bulabilirsiniz.


Beren Apartmanı, Marmaris'in her geçen gün daha da çok pirim yapan ve tercih edilen konut bölgesinde bulunmaktadır. Beren Apartmanında;
  • 7 Adet 2+1 Dairemiz
  • 2 Adet 4+1 Dubleks Dairemiz bulunmaktadır.
Marmaris Yapının yeni projesi olan Beren Apartmanında ayrıca asansör ve kapalı otopark da yer almaktadlr.

Beren Apartmanı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz O 252 412 72 84 ve 0533 258 64 25 numaralı telefonlarımızı arayabilir ya da buraya tıklayarak bize mesaj atabilirsiniz.

Kat Planları