Marmaris Business Center | Proje Detayları

Marmaris Business Center

  • Konum : Siteler Mahallesi
  • Konut Tipleri : 5 Adet İşyeri

İnşaat Süreci

Image 2 İnşaat Sürecini Görüntüleyin

Proje Hakkında

Marmaris’in en seçkin yapılarına imzasını atan Marmaris Yapı, iş dünyası için yeni bir merkez inşa ediyor. Yeni projemiz olan Marmaris Business Center, konumu, sunduğu benzersiz olanaklarıyla Marmaris’in en özel, en kazançlı iş merkezi projesidir. Marmaris’in yaya ve araç trafiği açısından en yoğun bölgesi olan Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı üzerinde yer almaktadır.

Cadde üzerinde Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank gibi Türkiye’nin önde gelen bankalarının yanı sıra; Marmaris Adliyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Türk Telekom gibi kamu kurumları da yer alıyor. Projemizin yeraldığı cadde üzerinde ayrıca Blue Port Alışveriş Merkezi ve diğer mağazalarda mevcuttur.

Marmaris Business Center projesi her yıl yüz binlerce turisti ağırlayan Marmaris’teki marka ve geniş kapasiteli 3, 4, 5 yıldızlı otellerin de merkezindedir.

İddialı ve avantajlı konumuyla yola cepheli 5 ticari üniteden oluşan Marmaris Business Center projesinde 25 araçlık açık otoparkta yer alıyor. Çağdaş mimari ile hazırlanan Marmaris Business Center kurumsal firmalara ayrıcalıklı olanaklar sunuyor.

İster alın, ister kiralayın.Marmaris’in en karlı gayrimenkul yatırımı Marmaris Business Center. Yatırımcısına kısa vadede yüksek getiri sağlayacak, benzersiz konumuyla kazancınıza kazanç katacak.

Projenin inşaat süreci başlamış olup; Ocak ayında %80'i, Mart ayı itibari ile de tamamı bitmiş olacaktır.

Proje detayları ve daha ayrıntılı bilgi için ofisimize uğrayabilirsiniz. Bunun yanında projemizle ilgili bilgi almak isterseniz 0 252 412 72 84 numaralı telefonu arayabilir ya da buraya tıklayarak bize mesaj atabilirsiniz.

Kat Planları